Defro Home INTRA ME SLIM G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně... více informací »
Defro Home INTRA ME SLIM G
Značka: Defro Home
78 034 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Kvalitní kousek Defro Home INTRA ME je k dispozici již dnes tu na stránkách umístěný v rubrice krbové vložky. Mrkněte na parádní produkty z této populární kategorie jednoduše online!

Nový výrobek Defro Home INTRA ME SLIM G černá keramika od našeho známého výrobce Defro Home jednoduše můžete najít právě teď se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 78 034 Kč.