Defro Home INTRA ME T G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a... více informací »
Defro Home INTRA ME T G
Značka: Defro Home
97 884 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a...

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Výhodou je průhledové prosklení – možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a druhé do strany. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topenišě. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Propracovaný systém oplachu skla. Black line – sklo s černým potiskem, dělené sklo. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design.
Unikátní kus Defro Home INTRA ME získáte prostě tady u nás v populární sekci krbové vložky! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z naší rubriky v akci. Významná značka Defro Home má ve stále nabídkce vynikající sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento zlevněný produkt Defro Home INTRA ME T G černá keramika od kvalitní společnosti Defro Home pořídíte momentálně ve výhodné akci. Aktuálně v akci za 97 884 Kč.