Defro Home INTRA SM BL černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM BL
Značka: Defro Home
53 391 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.
Tento výjimečný produkt je dostupný taky tady na našich stránkách ve známé rubrice krbové vložky. Vyhledejte si kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Defro Home INTRA SM BL černá keramika od společnosti s výborným jménem Defro Home snadno získáte momentálně na webu za parádní cenu! Produkt koupíte teď u nás za 53 391 Kč.