Defro Home INTRA SM BL G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA SM BL G
Značka: Defro Home
81 031 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Oblíbený kus Defro Home INTRA SM jde sehnat teď tady na stránkách umístěný v kategorii krbové vložky! Najděte si ještě podobné kousky ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele Defro Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Defro Home vám nabízí vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se sami.

Oblíbený výrobek Defro Home INTRA SM BL G světlá keramika od výrobce s dobrým jménem Defro Home najdete právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Právě teď za cenu 81 031 Kč.