Defro Home INTRA SM BL MINI G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA SM BL
Značka: Defro Home
84 842 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Kvalitní a oblíbený kousek pořídíte právě nyní tady na webu zařazený v rubrice krbové vložky. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více kousků od dodavatele Defro Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Defro Home svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty A to je teprve začátek.

Exkluzivní produkt Defro Home INTRA SM BL MINI G černá keramika od spolehlivé značky Defro Home můžete najít u nás opravdu levně! Aktuálně v akci za 84 842 Kč.