Defro Home INTRA SM BL MINI světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM
Značka: Defro Home
57 141 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.Tento diskontní produkt máte možnost dostat aktuálně na našem webu v rubrice krbové vložky. Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované sekci snadno online. V očích zákazníků populární značka Defro Home dlouhodobě dodává skvělé produkty. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky Defro Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kousek Defro Home INTRA SM BL MINI černá keramika od oblíbené značky se zárukou kvality Defro Home je k dostání aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 57 141 Kč.