Defro Home INTRA SM BL SLIM G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně... více informací »
Defro Home INTRA SM BL SLIM G
Značka: Defro Home
79 930 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Tento výjimečný produkt Defro Home INTRA SM BL SLIM G černá keramika jde nakoupit zrovna tady a teď na našem webu umístěný v kategorii krbové vložky. Nyní můžete koupit akční produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova.

Super kus Defro Home INTRA SM BL SLIM G světlá keramika s pečetí kvality od značky Defro Home snadno najdete na našich stránkách teď právě za rozumné peníze! Výhodně za super cenu 79 930 Kč.