Defro Home INTRA SM BP G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA SM BP G světlá
Značka: Defro Home
81 031 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.Vynikající produkt Defro Home INTRA SM lze pořídit nyní tady na našem webu zařazený v kategorii krbové vložky! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této známé sekce za super cenu! Populární výrobce Defro Home svým zákazníkům nabízí špičkové zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je široký, mrkněte na další kousky od značky Defro Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kousek Defro Home INTRA SM BP G světlá keramika od výrobce s dobrým jménem Defro Home můžete nakoupit na našich stránkách teď opravdu výhodně. Akční cena 81 031 Kč.