Defro Home INTRA SM BP MINI černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM BP MINI světlá
Značka: Defro Home
51 374 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Tento designový produkt Defro Home INTRA SM BP MINI černá keramika můžete dostat nyní tady na stránkách v sekci krbové vložky. Získejte vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky ve slevě! To ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Defro Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Defro Home dodává velmi kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě!

Žádaný produkt Defro Home INTRA SM BP MINI světlá keramika od značky se zárukou kvality Defro Home dostanete momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! V akci od 51 374 Kč.