Defro Home INTRA SM BP MINI G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA SM BP
Značka: Defro Home
84 842 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Tento kvalitní produkt máte možnost koupit právě zde tu na našich stránkách umístěný v sekci krbové vložky! Mrkněte na akční produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený produkt Defro Home INTRA SM BP MINI G černá keramika od společnosti s dlouholetou tradicí Defro Home snadno můžete pořídit právě dnes za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 84 842 Kč.