Defro Home INTRA SM BP světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM
Značka: Defro Home
59 158 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.
Ve slevě kus Defro Home INTRA SM BP máte možnost získat již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci krbové vložky! Nyní pořídíte další produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Populární výrobce Defro Home pro své zákazníky dodává špičkové zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento neodolatelný výrobek Defro Home INTRA SM BP černá keramika od kvalitní společnosti Defro Home jednoduše můžete získat na našich stránkách v akci. Ceny již od 59 158 Kč.