Defro Home INTRA SM G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu.... více informací »
Defro Home INTRA SM G
Značka: Defro Home
84 916 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu....

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Ve slevě výrobek Defro Home INTRA SM G světlá keramika lze zakoupit také tu na stránkách umístěný v rubrice krbové vložky. Nyní koupíte ještě jiné zboží z této populární rubriky za výprodejovou cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Defro Home. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a žádaný produkt Defro Home INTRA SM G černá keramika od značky se zárukou kvality Defro Home snadno můžete sehnat právě za výhodné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 84 916 Kč.