Defro Home INTRA SM PB SLIM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod... více informací »
Defro Home INTRA SM BP
Značka: Defro Home
55 572 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Má stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Tento žádaný produkt Defro Home INTRA SM PB SLIM světlá keramika pořídíte bez problémů tady na našem webu v kategorii krbové vložky. Nyní pořídíte parádní kusy z této sekce za internetové ceny! U nás nabízíme více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Defro Home INTRA SM BP SLIM černá keramika od výrobce s dlouholetou historií Defro Home snadno můžete najít právě teď u nás napořád výhodně. Výhodně teď u nás za 55 572 Kč.