Defro Home INTRA SM PL SLIM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod... více informací »
Defro Home INTRA SM BL SLIM černá
Značka: Defro Home
55 572 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Má stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.
Oblíbený a akční výrobek Defro Home INTRA SM můžete pořídit taky tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice krbové vložky! Najděte si akční zboží z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Defro Home pro vás vyrábí skvělé zboží. Nakupujte výhoděn u nás. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Defro Home INTRA SM BL SLIM černá keramika od známého dodavatele Defro Home snadno najdete právě teď v naší nabídce za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 55 572 Kč.