Defro Home INTRA SM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné... více informací »
Defro Home INTRA SM černá
Značka: Defro Home
68 463 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.
Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost dostat pohodlně na webu v rubrice krbové vložky! Vyhledejte si kvalitní kusy z této populární kategorie za internetové ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní kus Defro Home INTRA SM černá keramika od společnosti se zárukou kvality Defro Home jednoduše seženete tady a teď právě za skvělou cenu! Právě lze objednat jen za 68 463 Kč.