Defro Home INTRA SM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM
Značka: Defro Home
53 469 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Levný produkt Defro Home INTRA SM světlá keramika pořídíte ještě tady na stránkách ve známé rubrice krbové vložky! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této kategorie za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární výrobce Defro Home pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty.

Hodně povedený produkt Defro Home INTRA SM černá keramika od značky se skvělou pověstí Defro Home lze nakoupit v naší aktuální nabídce za výhodné peníze! Zrovna teď v akci za 53 469 Kč.