Defro Home INTRA SM T G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran. Jedny... více informací »
Defro Home INTRA SM
Značka: Defro Home
91 630 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran. Jedny...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Výhodou je průhledové prosklení – možnost přikládání z obou stran. Jedny dveře otvíravé nahoru a druhé do strany. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topenišě. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Propracovaný systém oplachu skla. Black line – sklo s černým potiskem, dělené sklo. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design.Tento exkluzivní výrobek Defro Home INTRA SM máte možnost sehnat bezprostředně tady na našem webu ve známé kategorii krbové vložky! Připravili jsme pro vás skvělé zboží z naší rubriky za skvělou cenu. Oblíbený výrobce Defro Home nabízí vynikající výrobky Nakupujte výhoděn u nás. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele Defro Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Defro Home INTRA SM T G černá keramika od kvalitního výrobce Defro Home pohodlně seženete zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 91 630 Kč.