Defro Home INTRA XLA G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA XLA G černá
Značka: Defro Home
136 010 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Super výrobek Defro Home INTRA XLA G světlá lze získat prostě tady na našich stránkách v rubrice krbové vložky. Získejte unikátní kusy ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Dodavatel Defro Home vyrábí vysoce kvalitní sortiment

Super kousek Defro Home INTRA XLA G černá keramika od známého předního výrobce Defro Home můžete pořídit zrovna dneska pořád výhodně. Nabídky od 136 010 Kč.