Defro Home INTRA XSM BL MINI G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu.... více informací »
Defro Home INTRA XSM BL MINI G
Značka: Defro Home
80 240 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu....

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.
Hodně povedený produkt Defro Home INTRA XSM máte možnost dostat bezprostředně na našich stránkách v populární rubrice krbové vložky. Pořiďte si parádní kusy ve zmíněné sekci z pohodlí domova.

Tento diskontní výrobek Defro Home INTRA XSM BL MINI G černá keramika značky Defro Home můžete nakoupit momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny od 80 240 Kč.