Defro Home INTRA XSM BL MINI světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz - hypokaust. Centrální přívod vzduchu - speciální box umožní připojení hadice... více informací »
Defro Home INTRA XSM BL
Značka: Defro Home
54 129 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz - hypokaust. Centrální přívod vzduchu - speciální box umožní připojení hadice...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.
Kvalitní a žádaný výrobek Defro Home INTRA XSM BL MINI světlá keramika jde získat prostě na našem webu v kategorii krbové vložky! Nyní najdete akční produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Defro Home dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento výjimečný výrobek Defro Home INTRA XSM BL MINI černá keramika od kvalitní společnosti Defro Home jednoduše seženete aktuálně na webu výhodně! Akční cena 54 129 Kč.