Defro Home INTRA XSM BL MINI světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz - hypokaust. Centrální přívod vzduchu - speciální box umožní připojení hadice... více informací »
Defro Home INTRA XSM BL MINI
Značka: Defro Home
54 129 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz - hypokaust. Centrální přívod vzduchu - speciální box umožní připojení hadice...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.

Hodně povedený produkt Defro Home INTRA XSM BL MINI světlá keramika od dodavatele s dlouholetou historií Defro Home snadno můžete sehnat již dnes extra se slevou! Pouze nyní za 54 129 Kč.