Defro Home INTRA XSM BP MINI G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu.... více informací »
Defro Home INTRA XSM BP MINI
Značka: Defro Home
80 240 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu....

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Povedený kousek Defro Home INTRA XSM BP seženete přímo tu na stránkách ve známé kategorii krbové vložky! Připravili jsme akční produkty z této kategorie za výborné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více kousků od značky Defro Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Defro Home vám poskytuje velmi kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami!

Zlevněný produkt Defro Home INTRA XSM BP MINI G černá keramika s pečetí kvality od značky Defro Home lze získat právě teď v nabídce za akční cenu! Nyní za 80 240 Kč.