Defro Home INTRA XSM C G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně navržený... více informací »
Defro Home INTRA XSM C
Značka: Defro Home
89 898 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně navržený...

Tato vložka je určena pro konvekční  provoz. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Propracovaný systém oplachu skla. Black line – sklo s černým potiskem, dělené sklo. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Tento zlevněný kus máte možnost získat taky tu na stránkách ve známé rubrice krbové vložky. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z naší rubriky z pohodlí domova!

Oblíbený a kvalitní produkt Defro Home INTRA XSM C G světlá keramika od kvalitního výrobce Defro Home lze zakoupit právě teď v naší nabídce za rozumné peníze. Zrovna teď v akci za 89 898 Kč.