Defro Home INTRA XSM černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu -... více informací »
Defro Home INTRA XSM světlá
Značka: Defro Home
40 184 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.Velmi žádaný produkt Defro Home INTRA XSM černá lze sehnat právě tady na stránkách ve známé sekci krbové vložky. Nyní si můžete vybrat další produkty z této rubriky za internetové ceny! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Defro Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Defro Home INTRA XSM světlá keramika od výrobce s dlouholetou historií Defro Home můžete pořídit zrovna dneska se slevou! Stojí teď u nás 40 184 Kč.