Defro Home VITAL 37 S BL zemní plyn

Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S BL - rohová. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště... více informací »
Defro Home VITAL 37 S
Značka: Defro Home
77 301 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S BL - rohová. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště...

Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S BL – rohová. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště (dřevěný set). Třída energetické efektivnosti – B.Oblíbený a akční produkt Defro Home VITAL 37 S seženete prostě tady na našich stránkách umístěný v rubrice krbové vložky. Máme pro vás jiné výrobky z naší rubriky za výborné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další skvělé kousky značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Defro Home má ve stále nabídkce top produkty.

Tento výjimečný výrobek Defro Home VITAL 37 S BL propan od výrobce s dlouholetou historií Defro Home můžete koupit zrovna za výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 77 301 Kč.