Defro Home VITAL 37 S BP zemní plyn

Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S BP - rohová. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště... více informací »
Defro Home VITAL 37
Značka: Defro Home
77 301 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S BP - rohová. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště...

Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S BP – rohová. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště (dřevěný set). Třída energetické efektivnosti – B. Tento kvalitní výrobek Defro Home VITAL 37 S BP zemní plyn naleznete ještě tady u nás zařazený v rubrice krbové vložky! Připravili jsme akční produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Známý výrobce Defro Home nabízí skvělé produkty. Vždyť to vidíte sami! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další kvalitní produkty značky Defro Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Defro Home VITAL 37 S BP propan od výrobce s mnohaletou tradicí Defro Home pohodlně získáte online za zcela nejnižší cenu. V akci za 77 301 Kč.