Defro Home VITAL 37 S propan butan

Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S - rovná. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště... více informací »
Defro Home VITAL 37
Značka: Defro Home
75 344 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S - rovná. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště...

Plynová krbová vložka DEFRO HOME VITAL 37 S – rovná. V základu: keramické sklo, vnitřní obložení topeniště plech, včetně dekorace ohniště (dřevěný set). Třída energetické efektivnosti – B.
Akční produkt Defro Home VITAL 37 S propan butan jde pořídit taky tady a teď na našem webu v populární kategorii krbové vložky! Mrkněte na zcela nové produkty z této rubriky za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Defro Home. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Defro Home dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky

Výjimečný produkt Defro Home VITAL 37 S propan od přední společnosti Defro Home k dostání právě až neuvěřitelně levně! Právě teď za cenu 75 344 Kč.