Dovre PRELUDE

Litinová krbová kamna DOVRE Prelude patří mezi moderní kamna s vysokou účinností. Sekundární přívod vzduchu zajišťuje oplach krásně... více informací »
Dovre PRELUDE
Značka: Dovre
52 792 Kč
Ověřit dostupnost
Litinová krbová kamna DOVRE Prelude patří mezi moderní kamna s vysokou účinností. Sekundární přívod vzduchu zajišťuje oplach krásně...

Litinová krbová kamna DOVRE Prelude patří mezi moderní kamna s vysokou účinností. Sekundární přívod vzduchu zajišťuje oplach krásně zakulaceného skla pro dokonalou čistotu a litinový deflektor nad topeništěm rozráží kouřové plyny, prodlužuje jejich dráhu a také umožňuje maximální spalování plynných částic. S průměrem odkouření 150 mm a možností dopojení zadního i vrchního kouřovodu a jsou vhodná pro interiéry velké až 200 m3. V těchto kamnech lze topit dřevem o délce až 50 cm, nebo dřevěnými briketami. Disponují dvoustupňovým spalováním, které je velmi ekologické a úsporné. Tento systém pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečištovaly by životní prostředí.
 

Oblíbený a akční produkt Dovre PRELUDE od kvalitní společnosti Dovre snadno můžete získat tady výhodně. Výhodně za skvělou cenu 52 792 Kč.