Krby Hanes

Ekoflam krbová kamna Como – černá

Unikátní produkt Ekoflam krbová kamna Como - černá od značky s tradicí a dobrou pověstí Krby Levně máte možnost získat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 14 899 Kč.
Ekoflam krbová kamna Como
Ověřit dostupnost
Značka: Krby Levně
14 899

Proč krbová kamna Como?
Krbová kamna COMO, jsou určená pro všechny ti, kteří hledají kvalitní, efektivní a estetický zdroj tepla. Krbová kamna COMO od výrobce Ekoflam s.r.o. jsou dvouplášťová, což zaručuje bezpečnost a vysokou účinnost při vytápění. Krbová kamna COMO, jsou vyrobena z kvalitní oceli, což garantuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti vysokým teplotám.
Jednou z výhod těchto krbových kamen je sekundární spalování, které zajišťuje maximální využití energie dřeva a minimalizaci emisí. Oplach skla zase zabraňuje jeho znečišťování a umožňuje vám mít neustálý výhled na plameny.
COMO kamna, jsou vybavena otočným roštem, který usnadňuje čištění a údržbu kamen. Dvojitá regulace hoření pak umožňuje přizpůsobit nejefektivněji intenzitu plamenů vašim potřebám.
Při návrhu těchto krbů byl kladen velký důraz na design. Kamna tak působí moderně a jsou skvělým doplňkem jakékoliv místnosti. Velké prosklení s černěným sklem dodává krbům luxusní vzhled.
Krbová kamna COMO jsou ideální volbou i pro nízkoenergetické a pasivní domy, neboť efektivně využívají palivo a minimalizují energetické nároky na vytápění.
Abychom vám zaručili bezproblémový chod a vysokou kvalitu našich produktů, poskytujeme na krbová kamna COMO záruku 2 roky.
Rychlé schrnutí předností krbových kamen COMO:

sekundární spalování
oplach skla
otočný roš
dvojitánregulace hoření
moderní design
velké prosklení + černěné designové sklo
vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy

Krbová kamna COMO od Ekoflam s.r.o., jsou správným rozhodnutím pro každého, kdo hledá efektivní, estetické a kvalitní řešení vytápění svého domova.
Odvod spalin vrchní
Přikládání přední
Terciální přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné