HAAS+SOHN ALMO II s výměníkem, černá

Mají terciální spalování vzduchu, centrální přívod vzduchu a čištění teplovodního výměníku je velice jednoduché a snadné. Jsou také... více informací »
HAAS+SOHN ALMO II s
41 990 Kč
Ověřit dostupnost
Mají terciální spalování vzduchu, centrální přívod vzduchu a čištění teplovodního výměníku je velice jednoduché a snadné. Jsou také...

Mají terciální spalování vzduchu, centrální přívod vzduchu a čištění teplovodního výměníku je velice jednoduché a snadné. Jsou také vybavena systémem Easy control a uzavíratelným přívodem vzduchu. Také vás jistě zaujmou nejen svým propracovaným designem, ale také výkonem 10 kW a účinností až 80 %. Můžete jako palivo použít uhelné brikety, ekobrikety nebo kusové dřevo s délkou polen až 33 cm. K těmto kamnům je možnost dokoupit vychlazovací smyčku, která není součástí dodávky.

Varianty provedení: Antracit nebo Černá Tento zlevněný produkt je k sehnání bezstarostně na našem webu zařazený v kategorii krbová kamna. Vyhledejte si ještě podobné kusy z této oblíbené kategorie snadno online! Přední výrobce HAAS+SOHN Rukov svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží. Podívejte se sami! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek HAAS+SOHN ALMO II s výměníkem antracit od kvalitní značky HAAS+SOHN Rukov můžete dostat v naší aktuální nabídce ve slevě! Produkt koupíte teď u nás za 41 990 Kč.