HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem antracit/kachle havana

Kachlová kamna Alytus z řady Home, s teplovodním výměníkem. Jsou důkazem, že kachle mají i v moderním interiéru své místo. Kachlová kamna Alytus... více informací »
HAAS+SOHN ALYTUS II s
47 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna Alytus z řady Home, s teplovodním výměníkem. Jsou důkazem, že kachle mají i v moderním interiéru své místo. Kachlová kamna Alytus...

Kachlová kamna Alytus z řady Home, s teplovodním výměníkem. Jsou důkazem, že kachle mají i v moderním interiéru své místo. Kachlová kamna Alytus jsou plná nejmodernější kamnářské techniky. V jejich výbavě najdete: Easy Control s možností ovládat spalovací vzduchy jen jedním regulátorem a Terciální spalování, s nímž spotřebujete méně paliva. Samozřejmostí je Externí přívod vzduchu (CPV), který při topení uchová v místnosti čerstvý vzduch.

Varianty provedení: Černá barva s bílým kachlovým obkladem na bocích a na víku / Antracitová barva s kachlovým obkladem na bocích a na víku v dekoru havana Kvalitní produkt HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem antracit/kachle havana jde získat mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v rubrice krbová kamna! Pořiďte si vyjímečné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Přední výrobce HAAS+SOHN Rukov vám poskytuje vysoce kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento unikátní produkt HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem černá/bílá kachle od společnosti HAAS+SOHN Rukov pohodlně získáte tady a teď právě v akci! Nabídka od 47 990 Kč.