HAAS+SOHN ANDRUS s výměníkem, černá/béžová dlažba

Krbová kamna Andrus s výměníkem jsou k dostání ve dvou barevných variantách. Černý korpus s béžovou dlažbou nebo antracitový korpus decentně... více informací »
HAAS+SOHN ANDRUS s výměníkem
55 990 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna Andrus s výměníkem jsou k dostání ve dvou barevných variantách. Černý korpus s béžovou dlažbou nebo antracitový korpus decentně...

Krbová kamna Andrus s výměníkem jsou k dostání ve dvou barevných variantách. Černý korpus s béžovou dlažbou nebo antracitový korpus decentně doplněný šedou dlažbou. Do otopné soustavy (radiátorů) předává jejich výměník až 11 kW výkonu. Skvěle poslouží jako hlavní zdroj vytápění a v menších stavbách nahradí i kotel. Mysleli jsme i na bezpečnost. Automatický regulátor primárního vzduchu dokáže při výpadku proudu utlumit hoření tak, aby nedošlo k poškození kamen.

Varianty provedení: Černá barva s béžovou dlažbou  nebo Antracit se šedou dlažbou Hodně prodávaný výrobek HAAS+SOHN ANDRUS s výměníkem, černá/béžová dlažba je k dispozici pohodlně na stránkách v populární sekci krbová kamna! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce HAAS+SOHN Rukov dlouhodobě prodává špičkové výrobky. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní výrobek HAAS+SOHN ANDRUS s výměníkem, antracit/šedá dlažba pocházející od značky HAAS+SOHN Rukov máte možnost získat online za outletovou cenu! Právě teď jen za 55 990 Kč.