HAAS+SOHN DALE antracit metallic

Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního... více informací »
HAAS+SOHN DALE zrzavá patina
48 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního...

Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává kamnům DALE punc luxusu. S industriálním nádechem působí nová varianta zrzavé patiny. Víte, že i kachle mohou mít 3D potisk? Zrzavá patina je právě touto technikou vyrobena. Navíc oceníte velké topeniště, kam se vejdou až 50 cm polena. Ostatně pro ty je prostor pod kamny. Správné nastavení hoření zvládnete díky jednoduchému regulátoru EASY Control, který je v podobě kotouče v dolní části topeniště.

Varianty provedení:  Černé tělo s kachlovým obkladem antracit metallic nebo Černé tělo s kachlovým obkladem zrzavá patina
Akční výrobek HAAS+SOHN DALE antracit metallic můžete koupit přímo u nás v populární kategorii krbová kamna! Připravili jsme pro vás akční kousky z naší sekce v akci! To ale však není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více produktů od značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek HAAS+SOHN DALE zrzavá patina od této skvělé značky HAAS+SOHN Rukov jde získat právě zde za výhodné peníze! Akční ceny již od 48 990 Kč.