HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, kachle karamel

Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr... více informací »
HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem
48 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr...

Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Spodní sokl dodáváme bílý, můžete ho ale natřít libovolnou barvou. Tradiční kachlové obložení bez dekoru pod sebou skrývá moderní techniku.  Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem jsou vybavena jak Terciálním spalováním, tak Externím přívodem vzduchu (CPV).

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo tabák.Velmi prodávaný kus HAAS+SOHN EBOLI AL II můžete koupit snadno tu na webu ve známé kategorii krbová kamna! Nyní si můžete vybrat zlevněné kusy ze zmíněné rubriky ve slevě! Oblíbená značka HAAS+SOHN Rukov vyrábí kvalitní produkty

Velmi žádaný produkt HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, kachle tabak od spolehlivého výrobce HAAS+SOHN Rukov pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Výhodně za 48 990 Kč.