HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, vychlazovací smyčka, kachle hnědá

Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr... celý popis>
HAAS+SOHN EBOLI AL II
52 990 Kč
Ověřit dostupnost

Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Spodní sokl dodáváme bílý, můžete ho ale natřít libovolnou barvou. Tradiční kachlové obložení bez dekoru pod sebou skrývá moderní techniku. Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem jsou vybavena jak Terciálním spalováním, tak Externím přívodem vzduchu (CPV). K dispozici je i varianta s vychlazovací smyčkou. Díky ní se nemusíte bát přehřátí kamen při výpadku proudu.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo tabák.Akční výrobek HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, vychlazovací smyčka, kachle hnědá můžete najít bezstarostně tu na webu umístěný v kategorii krbová kamna! Nyní získáte kvalitní zboží ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, vychlazovací smyčka,kachle karamel od kvalitní značky HAAS+SOHN Rukov lze získat online za super cenu. Nyní můžete mít za 52 990 Kč.