HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená

Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou... více informací »
HAAS+SOHN EBOLI kachle tabak
38 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou...

Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou čtyři barvy kachlového obložení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Barvu spodní podstavy, dodávané v bílé barvě, si můžete přizpůsobit dodatečným nátěrem. Kachlová kamna Eboli v sobě skrývají moderní spalovací komoru se schopností Terciálního spalování.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo tabák.
Vysoce kvalitní produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená máte možnost sehnat také tady u nás umístěný v rubrice krbová kamna! Vyhledejte si další kusy ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento kvalitní produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle tabak od výrobce se zárukou kvality HAAS+SOHN Rukov můžete nakoupit tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 38 990 Kč.