HAAS+SOHN EIFFEL šedá

Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo červené tělo krbových kamen EIFFEL... více informací »
HAAS+SOHN EIFFEL lesklá černá
59 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo červené tělo krbových kamen EIFFEL...

Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo červené tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává vyniknout pohledu do plamene. Ženy určitě ocení možnost úložného boxu s dvířky pod topeništěm, protože nikde nebude prach a nepořádek. Muži, resp. technici zase možnost napojení externího přívodu vzduchu buď zezadu nebo zespodu. Ovládání kamen je pak hračka díky jednoduchému regulátoru Easy Control. A proč jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických a pasivních domů? Protože mají nízký výkon a jsou certifikovaná na plynotěsnost – to se skrývá pod označením RLU.

Varianty provedení: Černá lesklá nebo Šedá Zlevněný výrobek HAAS+SOHN EIFFEL šedá je k dostání prostě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna. Nyní můžete koupit jiné výrobky z naší sekce za super peníze. Tato vyjímečná značka HAAS+SOHN Rukov pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment Nové kousky každý den.

Ve slevě tento výrobek HAAS+SOHN EIFFEL lesklá černá od značky se skvělou pověstí HAAS+SOHN Rukov jednoduše seženete tady v akci! Stojí teď u nás 59 990 Kč.