HAAS+SOHN EMPOLI AL II s výměníkem, kachle karamel

Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým dekorem jsou k dispozici ve... více informací »
HAAS+SOHN EMPOLI AL II s
48 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým dekorem jsou k dispozici ve...

Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – hnědé, zelené, bordeaux a karamel. Vzhled spodní podstavy můžete přizpůsobit svému vkusu. Stačí ji jednoduše přetřít libovolným odstínem interiérové barvy. Pod tradičními kachli se skrývá moderní srdce. Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem jsou vybavena Externím přívodem vzduchu (CPV) i Terciálním spalováním.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo bordeaux.
Zcela unikátní produkt HAAS+SOHN EMPOLI AL II s výměníkem, kachle máte možnost nakoupit nyní tady a teď na našem webu ve známé kategorii krbová kamna! Vyhledejte si zlevněné kusy z naší rubriky za báječnou cenu!

Vysoce kvalitní produkt HAAS+SOHN EMPOLI AL II s výměníkem, kachle zelená od značky s dlouholetou tradicí HAAS+SOHN Rukov lze získat v aktuální nabídce za super peníze. Momentálně k dispozici za 48 990 Kč.