HAAS+SOHN EMPOLI AL II s výměníkem, vychlazovací smyčka, kachle hnědá

Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem a vychlazovací smyčkou patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým... více informací »
HAAS+SOHN EMPOLI AL II
52 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem a vychlazovací smyčkou patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým...

Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem a vychlazovací smyčkou patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – hnědé, zelené, bordeaux a karamel. Vzhled spodní podstavy můžete přizpůsobit svému vkusu. Stačí ji jednoduše přetřít libovolným odstínem interiérové barvy. Pod tradičními kachli se skrývá moderní srdce. Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem jsou vybavena Externím přívodem vzduchu (CPV) i Terciálním spalováním. Bát se nemusíte ani výpadků proudu. Když vypne čerpadlo, kamna šetrně ochladí vychlazovací smyčka.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo bordeaux. Tento velmi oblíbený produkt lze pořídit bez problémů tady u nás ve známé kategorii krbová kamna. Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. Výrobce HAAS+SOHN Rukov vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento unikátní výrobek HAAS+SOHN EMPOLI AL II s výměníkem, vychlazovací smyčka, kachle bordeaux od značky se zárukou kvality HAAS+SOHN Rukov je k získání na našich stránkách teď opravdu výhodně! Stojí teď u nás 52 990 Kč.