HAAS+SOHN EMPOLI kachle hnědá

Kachlová kamna Empoli z řady Home patří mezi osvědčenou klasiku. Lesklé kachle s dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních –... více informací »
HAAS+SOHN EMPOLI kachle hnědá
38 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna Empoli z řady Home patří mezi osvědčenou klasiku. Lesklé kachle s dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních –...

Kachlová kamna Empoli z řady Home patří mezi osvědčenou klasiku. Lesklé kachle s dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – hnědé, zelené, bordeaux a karamel. Barvu spodní podstavy si můžete přizpůsobit nátěrem v libovolném odstínu. Tak trochu klamou tělem. Kachlová kamna Empoli nabízí moderní systém Terciálního spalování, který dokáže zvýšit účinnost a zároveň snížit spotřebu paliva.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo bordeaux.
Unikátní a oblíbený produkt můžete koupit lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna! Máme pro vás kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek HAAS+SOHN EMPOLI kachle hnědá od značky s tradicí a dobrou pověstí HAAS+SOHN Rukov můžete sehnat v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! V akci od 38 990 Kč.