HAAS+SOHN HSP 6 s výměníkem antracit/černá

Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v... více informací »
HAAS+SOHN HSP 6 s
85 990 Kč
Ověřit dostupnost
Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v...

Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v češtině snadno nastavíte optimální teplotu a dokud v zásobníku na 30 Kg pelet nedojde palivo, nemusíte se o kamna starat. Peletová kamna HSP 6 s výměníkem nemají ventilátor. Teplý vzduch díky tomu do místnosti nefouká, ale téměř neslyšně stoupá z průduchů v horní části. Jsou vybavena WLAN modulem, který je součástí dodávky. Stačí si nainstalovat naší mobilní aplikaci. Ještě než dojedete domů, budete moci kamnům dát vědět, aby začala topit.

Barevná provedení kamen: Antracit/černá nebo Antracit/bílá Hodně povedený produkt můžete získat nyní tady na našem webu v kategorii krbová kamna! Vyberte si ještě jiné produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu!

Hodně prodávaný produkt HAAS+SOHN HSP 6 s výměníkem antracit/bílá od populární značky HAAS+SOHN Rukov je k dispozici zde nyní za výborné peníze! Aktuálně za super cenu 85 990 Kč.