HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE RLU

Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní... více informací »
HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE
79 990 Kč
Ověřit dostupnost
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní...

Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Pokud v nich netopíte, můžete je jednoduše hermeticky uzavřít. Teplo díky tomu neuniká ven z domu a kamna nezpůsobují tepelné ztráty. Kombinace bílé a antracitu krásně projasní interiér. Díky světlé barvě se s nimi nebude cítit stísněně ani v malé místnosti. Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv. Výhodou je, že si kamna můžete zapálit ještě dříve, než dorazíte domů a čeká na vás příjemně teplo domova. Další výhodné vlastnosti těchto pel. kamen: nevíří prach, extrémně tichý provoz, plně automatická regulace teploty, velké prosklení.

Barevná provedení kamen: Černá nebo Bílý komaxit
Oblíbený produkt HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE RLU máte možnost pořídit aktuálně tu na stránkách zařazený v rubrice krbová kamna! Nyní můžete koupit zlevněné kousky ve zmiňované kategorii za super peníze. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce HAAS+SOHN Rukov vyrábí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě.

Tento kvalitní a žádaný produkt HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE RLU originál od značky HAAS+SOHN Rukov můžete sehnat na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 79 990 Kč.