HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE RLU DE LUXE červená

Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají šik, kamkoliv je postavíte. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU DE LUXE z řady PREMIUM... více informací »
HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE RLU
81 990 Kč
Ověřit dostupnost
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají šik, kamkoliv je postavíte. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU DE LUXE z řady PREMIUM...

Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají šik, kamkoliv je postavíte. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU DE LUXE z řady PREMIUM jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Vybírat můžete z pestré škály barev a tak z každého interiéru vykouzlíte jedinečný domov. Co však určitě oceníte, je snadná údržba a dokonalá ochrana proti korozi díky dvojnásobné tloušťce nástřiku barvy. Tím je zaručena i vynikající stálost odstínu barvy vašich kamen. Ke kamnům obdržíte i WLAN Modul, díky němuž můžete kamna ovládat přes chytrý telefon. Stačí si jen stáhnout aplikaci HAAS+SOHN do vašeho mobilu a obsluhovat tak kamna i na dálku odkudkoliv. Díky velikosti zásobníku na 17 kg pelet máte až 2 dny vystaráno bez práce. Kamna si přidávání pelet i udržování požadované teploty řídí sama. Další výhodné vlastnosti těchto pel. kamen: nevíří prach, extrémně tichý provoz, plně automatická regulace teploty, velké prosklení.

Varianty provedení: Lesklá šedá; červená nebo měděná hnědáZcela unikátní kus HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE jde získat v pohodě na našich stránkách ve známé kategorii krbová kamna! Nyní můžete koupit ostatní kusy z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce HAAS+SOHN Rukov pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami! To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více produktů od značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Neodolatelný kus HAAS+SOHN HSP 7 II GRANDE RLU DE LUXE měděná hnědá od výrobce se zárukou kvality HAAS+SOHN Rukov máte možnost dostat momentálně na webu za super cenu! Teď v akci 81 990 Kč.