HAAS+SOHN HSP 7 II šedá

Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé... více informací »
HAAS+SOHN HSP 7 II
75 990 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé...

Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé barvě s kontrastními dvířky a víkem. Součástí balení je WLAN Modul, díky kterému vás budou poslouchat na dálku. Naše peletová kamna můžete ovládat pomocí mobilní aplikace z chytrého telefonu či tabletu.Výjimečný a žádaný výrobek HAAS+SOHN HSP 7 II je k dostání snadno tady a teď na našem webu v populární rubrice krbová kamna! Nyní získáte oblíbené kusy z této populární rubriky v bezva akci. Oblíbený dodavatel HAAS+SOHN Rukov pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více produktů značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt HAAS+SOHN HSP 7 II šedá od populárního výrobce HAAS+SOHN Rukov jde získat tady a teď napořád výhodně! Zrovna teď v akci za 75 990 Kč.