HAAS+SOHN JONSBO Woodstone Prestige

Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném oděvu z přírodního... více informací »
HAAS+SOHN JONSBO přírodní kámen
38 990 Kč
Ověřit dostupnost
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném oděvu z přírodního...

Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném oděvu z přírodního kamene, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s potřebou nižšího výkonu do 8,2 kW. Kamna Jonsbo jsou vybavena jednoduchým ovládáním Easy Control a Externím přívodem vzduchu. Ten lze v případě potřeby uzavřít. Oceníte určitě i možnost použití 50 cm polen.

Varianty provedení: černá barva s obkladem z přírodního kamene Woodstone Prestige / černá barva s obkladem z přírodního kamene Speckstein
Nejprodávanější produkt HAAS+SOHN JONSBO Woodstone Prestige je k dispozici prostě tady u nás zařazený v rubrice krbová kamna! Získejte jiné produkty z této populární rubriky v bezva akci! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky více produktů od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Najdete je níže na této stránce. Tato značka HAAS+SOHN Rukov pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. Udělejte si radost!

Neodolatelný výrobek HAAS+SOHN JONSBO přírodní kámen Speckstein od skvělého a známého výrobce HAAS+SOHN Rukov máte možnost získat na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Nabídky od 38 990 Kč.