Krby Hanes

HAAS+SOHN krbová kamna EMPOLI hnědá kachle

Vysoce kvalitní kus HAAS+SOHN krbová kamna EMPOLI hnědá kachle od top značky HAAS + SOHN lze zakoupit u nás teď ve slevě! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 49 990 Kč.
HAAS+SOHN krbová kamna EMPOLI
Více informací >
Značka: HAAS + SOHN
49 990
Popis produktu

Kachlová kamna HAAS+SOHN – splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,5 kW do 8,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (i přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře. Kachlová kamna jsou navíc nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů.
Typ kamen teplovzdušná
Účinnost kamen 76 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 33 cm