Krby Hanes

HAAS+SOHN krbová kamna EMPOLI zelená kachle

Akční výrobek HAAS+SOHN krbová kamna EMPOLI zelená kachle od skvělé a známé značky HAAS + SOHN jednoduše můžete sehnat bezpečně online za výborné peníze! Levně za cenu 49 990 Kč. EAN: 8595235520604
HAAS+SOHN krbová kamna EMPOLI zelená
Více informací >
Značka: HAAS + SOHN
49 990
Popis produktu

Kachlová kamna HAAS+SOHN – splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,5 kW do 8,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (i přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře. Kachlová kamna jsou navíc nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano