HAAS+SOHN LIVORNO

Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které... více informací »
HAAS+SOHN LIVORNO
33 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které...

Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná kombinace tělesa v barvě antracitu a obkladu z přírodního pískovce prosvítí tmavé zimní večery. Při přikládání se bude hodit úložný prostor na dřevo. V pícce nad dvířky udrží krbová kamna Livorno v teple třeba šálek čaje. Pak už stačí jenom zapadnout do křesla a relaxovat.

Cena za provedení: antracit s obkladem z přírodního pískovce Zcela unikátní produkt HAAS+SOHN LIVORNO máte možnost sehnat bez problémů tady na webu v populární kategorii krbová kamna. Vyhledejte si ještě jiné kousky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce HAAS+SOHN Rukov nabízí vysoce kvalitní výrobky

Velmi žádaný produkt HAAS+SOHN LIVORNO od přední značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše seženete aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 33 990 Kč.