HAAS+SOHN MADEIRA Černá/Speckstein

Krbová kamna vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní... více informací »
HAAS+SOHN MADEIRA Černá/Woodstone Prestige
Značka: HAAS+SOHN
33 990 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní...

Krbová kamna vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo zadní vývod.   Stačí jedna páčka a poslouchají vás na slovo. Díky systému Easy Control můžete krbová kamna ovládat pouze jedním regulátorem. Udělejte si radost a užijte si masivní obklad z přírodního pískovce Woodstone Prestige nebo mastku Speckstein antik, který vydrží navěky.

Varianty provedení: černá barva s obkladem z přírodního kamene Woodstone Prestige /  černá barva s obkladem z přírodního kamene Speckstein Antik Tento velmi žádaný produkt jde získat právě zde tady a teď na našem webu zařazený v sekci krbová kamna. Získejte další kousky z naší rubriky za akční cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce HAAS+SOHN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt HAAS+SOHN MADEIRA Černá/Woodstone Prestige od skvělé značky HAAS+SOHN je k získání na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 33 990 Kč.