HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl hnědá

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit... více informací »
HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl
38 990 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní spalovací komora s terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit...

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout můžete i po odstínu “medovník”. Externí přívod vzduchu (CPV) se postará o to, aby byl v místnosti během topení dostatek kyslíku. Vzduchu pro spalování si totiž kachlová kamna Manta berou zvenku.

Varianty provedení: Černá barva těla a kachlový top+sokl v barvě hnědé, zelené nebo medovník.Tento kvalitní a žádaný kousek je dostupný snadno tady na našem webu v oblíbené sekci krbová kamna. Nyní si můžete pořídit ostatní výrobky z této známé kategorie za výborné peníze! Výrobce HAAS+SOHN Rukov vyrábí skvělé výrobky. Udělejte si radost. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další skvělé produkty značky HAAS+SOHN Rukov. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl medovník od této skvělé značky HAAS+SOHN Rukov získáte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní za 38 990 Kč.